Choď na obsah Choď na menu
 


Bielenie zubov

23. 6. 2016

Stále viac ľudí túži po žiarivom bielom úsmeve. Najrýchlejší a najúčinnejší spôsob ako účinne vybieliť zuby je ordinačné bielenie systémom Philips Zoom WhiteSpeed. Patrí k najžiadanejším značkám profesionálneho bielenia zubov na svete. Je to viac ako 20 ročná skúsenosť s inováciami v bielení zubov a viac ako 4 millióny spokojných pacientov.

Philips ZOOM uvádza na trh bieliace gely, ktoré spĺňajú novú legislatívu EU, ktorá nariaďuje Maximálone 6% koncentráciu peroxydu vodíka v bieliacich prípravkoch. Philips ZOOM WhiteSpeed je systém ktorý využíva LED lampu ZOOM na aktivovanie bieliaceho gelu a tým zvyšuje účinnosť procesu bielenie až o 40% oproti systémom, ktoré nepoužívajú aktiváciu svetlom.

Po odstránení zubného kameňa a povlakov, zubný lekár najprv zaistí ochranu vašich ďasien, nanesením špeciálneho prípravku. Potom aplikuje na vaše zuby bieliaci gel Zoom. Tento gel prirodzene rozkladá látky spôsobujúce nežiadúce zafarbenie zubov. Po aplikácii modrého svetla LED lampy ZOOM dochádza k štiepeniu farebných molekúl a chromoforov farebných pigmentácii. Tým sa chromofor mení na bezfarebný.

 

Pri odchode z ordinácie si domov odnesiete jeden z prípravkov pre pohodlné domáce udržiavacie bielenie.